Technologická ponuka

Frézovanie

Medzi významné činnosti spoločnosti patrí kovoobrábanie na moderných obrábacích strojoch ako sú Konvenčné a CNC frézy. Najvyššia kvalita hotových výrobkov je docielená využitím najmodernejšej technológie od spoločnosti DMG Deckel Maho.

Sústruženie

Významnú úlohu v našom výrobnom procese zohráva sústruženie a obrábanie vonkajších a vnútorných valcových povrchov. Ponúkame kusovú, malosériovú a veľkosériovú výrobu dielcov podľa požiadaviek zákazníka na základe výkresovej dokumentácie.

Rezanie vodným lúčom

Jednou z najväčších výhod rezania pomocou vodného lúča je možnosť rezania takmer všetkých dostupných materiálov. Keďže v mieste rezu nenastáva mechanické ani tepelné zaťaženie, je rezanie vodným lúčom vhodné aj pre také materiály ako sú sklo, drevo, plasty,...

Zváračské a zámočnícke práce

Spoločnosť Revol TT Consulting poskytuje služby v oblasti zvárania oceľových konštrukcií. Máme profesionálne vyškolený tím zváračov s dlhoročnou praxou, ktorí pracujú pod odborným dohľadom skúsených inžinierov, ako aj ďalších expertov pre zváranie oceľových konštrukcií.

Delenie a tvárnenie materiálu

Zabezpečujeme delenie tyčí, rúr a profilov až do priemeru Ø 500 mm a dĺžky 10 000mm na presných deliacich pílach. Ohraňovanie zabezpečujeme presnou CNC technológiou pre ohýbanie a ohraňovanie oceľových plechov, prístrihov a výpalkov u našeho obchodného partnera.

Tepelné spracovanie a povrchové úpravy kovov

Pre všetky naše výrobky zabezpečujeme kompletný servis v rámci povrchových úprav a tepelného spracovania. kalenie,popúštanie, pieskovanie,eloxovanie,farbenie, lakovanie, zinkovanie,cínovanie, striebrenie, čiernenie

Brúsenie

Brúsenie na guľato, Brúsenie vnútorných otvorov (kužeľových, valcových), Brúsenie tvarovaných plôch

Konštrukčné práce

Ako jedná z mála strojárenských spoločností zabezpečujeme vývoj, výrobu aj servis jedinečných produktov podľa vašich špecifických požiadaviek. Vývojové oddelenie spoločnosti REVOL TT Consulting s.r.o. je vybavené najnovším software a hardware vybavením a disponuje tímom odborníkov, čo umožňuje komplexne riešiť vývojové práce projekčného a konštrukčného charakteru.